Tento víkend 5.-6.9.09, po třech měsících lenošení, Genynka absolvovala výcvikový víkend pořádaný CHS z Ringu. Po celé dva dny se nám věnovali na stopách i poslušnosti manželé Chaloupkovi a obrany figuroval pan Robert Fagoš. Tentokrát nebyla nijak hojná účast, proto bylo možné, aby se nám výcvikáři věnovali individuálně. Bylo to SUPER!

Geny, v obou dnech, jako obvykle nezklamala na obranách a i poslušnost byla pochválena. Se stopou to bylo o něco horší. V sobotu, kdy bylo počasí hodně nepříznivé, foukal studený vítr a terén nebyl zrovna optimální to Geny vcelku šlo. Ovšem v neděli po prvním nášlapu jsem to Genynce zkazila já a po druhém našlapání sice do konce došla, ale nebyla tolik přesná.. Holt, je znát, že Geny dlouho nestopovala..

Novinky

KRYTÍ - Connie & Dream !!

15.8.2021 jsme nakryli naší CONNIE Felicity Bohemia s hezkým, milým, povahově vyrovnaným pejskem DREAM Black Prim !! Nyní jen počkat, co ukáže SONO.

Máme ŠTĚŇÁTKA HW - Vrh "E" !!!

2.12.2019 se CONNIE Felicity Bohemia & DREAM Black Prim narodilo 6 štěňátek!!!

Máme ŠTĚŇÁTKA HW - Vrh "D" !!!

Ze spojení naší CARRY Felicity Bohemia & BONO z Nerudovky, 30.7.2019 přišlo na svět 9.štěňátek !!

KRYTÍ - Carry & Bono !!

29.5.2019 jsme nakryli naší CARRY Felicity Bohemia s velmi hezkým, milým, povahově vyrovnaným pejskem BONO z Nerudovky !! Nyní jen počkat, co nám za měsíc ukáže ultrazvuk.

Bonitace CARRY & CONNIE !!

V soboru 7.4.2018 jsme se s CARRY Felicity Bohemia a CONNIE Felicity Bohemia zúčatnili bonitace v Horních Počernicích a byli jsme velmi úspěšní!!